جلوه زیبا

ای که چون در به صدف در دل ما جا داری

چون ثریا به سماء جلوه زیبا داری

دل دلمرده ما را تویی اکسیر مراد

ای که با هر دم خود لطف مسیحا داری

هم به انگشتری دست سلیمان مانی

همچو موسای کلیمی ید بیضا داری

ز هنر خیره نمودی به خود هر جا چشمی ست

قدسیان را به فلک محو تماشا داری

خویش در آینه شعر سلیمانی بین

تا ببینی که چه خوش جلوه زیبا داری


غلام سلمانی

/ 9 نظر / 15 بازدید
احسان محبی

سلام به همهبر و بجه های آدینه.یه دوماهی میشه که به وبلاگ سر نزده م واققا علی بود به خصوص شعر علیرضا و شعر آقای دبستانی. حافظ حدایق هم که جای خود را دارند.

م.شریف

سلام - بعد از مدتی دوری از حضورتان ،بامطالبی جدید در خدمتم .[گل]

داريوش معمار

علیرضا عزيز سلام با وب اسطبل ويژه مجموعه شعر جديدم شامل نقدهايي كه بر آن نوشته شده به روزم. لطفاً سر بزنيد، بخوانيد و نظر بدهيد.منتظر خواندن نقدو نظر شما هم در مورد کتاب هستم . در صورت امكان اين وب را جهت كمك به من براي معرفي كتاب در وب خود معرفي كنيد و لينك آن را در فهرست پيوند هايتان قرار دهيد از لطف شما بسيار ممنونم.

r

با سلام و احترام با توجه به اینکه فصل تابستان و سنجش کودکان ورود به دبستان نزدیک است ، به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم که ارزیابی بینایی ، شنوایی ، سلامت و بهداشت و هوش کودکان ، در اواخر تیر ماه در مکان دبیرستان زینب کبری واقع در کوچه کناری مدرسه دخترانه آفتاب نبوت انجام می گیرد . با انجام این سنجش ، جایگاه نسبی فرزند شما در مدارس ، تعیین می گردد و شما از وضعیت ایشان در زمینه های فوق الذکر ، بیشتر مطلع می شوید که به دنبال آن ، ارتباط موثرتری با مدرسه وی خواهید داشت. لازم به ذکر است، اولیاء محترمی که به هر دلیل نتوانند مراجعه نمایند ، برای ورود به مدارس در اول مهر ، می بایست فرزند خود را برای انجام این سنجش به شیراز برده و از سازمان آموزش و پرورش استان نامه داشته باشند. برای اطلاع از زمان برگزاری سنجش ، در تیرماه ، با کارشناس آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان ، جناب آقای نوری زاده تماس حاصل فرمایید. با تشکر . معروفی سنجش کودکان ورود به دبستان[گل]

پرسپولیسی

سلام با عرض خسته نباشی سایت مرا نیز لینک خود کنید

سپهر

اقای سلمانی ایول بابا گل کاشتی دستت درد نکنه

رهگذر

شعر زیبایی بود